Mam taką cichą nadzieję, że o diecie selfcare dowie się jak najwiecej Kobiet, które wciąż szukają drogi do zdrowych nawyków bez wyrzutów sumienia.

 

Jeśli więc masz przyjaciółkę, siostrę, kuzynkę, mamę czy córkę, która chciałaby pochylić się nad swoim jedzeniem lub robi to już bardzo długo i wciąż nie widzi efektów - podeślij jej ten link do zapisu.

 

Daj znać: „hej, może to będzie odpowiednia droga?”. Za dużo już w świecie restrykcji, wyrzeczeń i oceniania. Czas spojrzeć z większym szacunkiem do siebie - wdrożyć SELFCARE do jedzenia, do planowania posiłków, do siebie samej.

O mnie

Kim jestem?

Mgr Ania Sadowska-Boczarska, dietetyczka kliniczna i psychodietetyczka, która swoją pracę opiera na podejściu bez zakazów, nakazów i ocen wobec jedzenia. Zamiast narzucać Pacjentkom nudne diety, skomplikowane zalecenia czy liczne ograniczenia, skupia się na szukaniu indywidualnych rozwiązań i potrzeb każdej osoby.

Jak pracuję?

Dieta selfcare to mój pomysł na przekazywanie Ci metod, jakie stosuję w gabinecie, by poprawiać nie tylko sylwetki czy zdrowie swoich Pacjentek, lecz przede wszystkim ich podejście do jedzenia i siebie samych.

 

W ten sposób kładę nacisk na zdrowy styl życia oparty na akceptacji siebie i swojego ciała, regularnym ruchu oraz właściwej diecie, dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Odwiedzam facebook

Odwiedzam instagram

Strona stworzona w kreatorze WebWave