Gdzie odbywają się konsultacje?

Konsultacje odbywają się online poprzez platformę do przeprowadzania rozmów wideo, jak również telefonicznie lub przez inny wybrany komunikator - jeżeli napotkamy jakieś problemy z połączeniem. Nie martw się, zawsze udaje się jakoś połączyć i porozmawiać.

Czy prowadzisz pary?

Jak najbardziej, zapraszam do współpracy :)

Czy cena zależy od ilości jednostek chorobowych?

Nie zależy i nigdy nie będzie, ponieważ takie podejście kłóci się z moją etyką pracy.

 

Czy rozpisujesz diety?

Jeśli zajdzie taka konieczność, rozpisuję, natomiast zero-jedynkowe odwzorowywanie narzuconej z góry rozpiski to nie to miejsce :)

Pamiętaj, że masz pełne prawo czuć wypalenie ilością diet, jakie trzeba było do tej pory stosować. Metod pracy jest mnóstwo, a wszystko omawiamy na pierwszej konsultacji. Nie musisz mieć planu żywieniowego żeby osiągnąć cel.

Jak się z Tobą skontaktować?

Kliknij w przycisk na stronie zatytułowany umów się. Możesz również napisać wiadomość SMS lub wysłać maila. Dane kontaktowe znajdują się w sekcji Kontakt.

Dla kogo jest konsultacja 30-minutowa?
Konsultacja 30-minutowa to usługa skupiająca się na rozwiązaniu konkretnego problemu dietetycznego. Jeśli problem wydaje się bardziej złożony i wymaga więcej czasu, kończymy konsultację z ramowym planem, dzięki któremu można od razu rozpocząć pracę. Konsultacje są dostępne dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z profesjonalnej pomocy dietetyka w celu poprawy swojego zdrowia i kondycji.

Odwiedzam facebook

Odwiedzam instagram

Strona stworzona w kreatorze WebWave